NE ARAMIŞTINIZ ?

30 Ağustos Zafer Bayramında Gençler, Atalarını Grafiti ile Anlattı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yılı, Samsun Valiliği 100. Yıl Koordinasyon Merkezi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ve Bulvar AVM'nin iş birliği ile hazırlanan programlarla dolu dolu kutlandı. 

Samsun'da ilk

Milli mücadelenin 100. Yılı ve 30 Ağustos Zafer bayramı kutlamaları kapsamında Mural Sanatçısı Fatih Toprak ve ekibi tarafından yürütülen "Gençler Atasını Grafiti ile Anlatıyor" adlı duvar çalışması yapıldı. Samsun'da ilk olma özelliği ile dikkat çeken duvar çalışmasının açılışını Samsun Valisi Osman Kaymak ve protokol üyeleri tarafından yapıldı.

Mural Çalışmasının Alt Yapısını Oluşturacak

Samsun Valiliği 100. Yıl Koordinasyon Merkezi tarafından gerçekleştirilen ve İlkadım Belediyesinin katkılarıyla hayata geçirilen proje, ilerleyen yıllarda Samsun'da yapılacak grafiti çalışmasının alt yapısının zeminini oluşturdu. Samsun Valisi Osman Kaymak , Mural Sanatçısı Fatih Toprak'tan (Atione) "Gençler Atasını Grafiti İle Anlatıyor" çalışması ve mural sanatı hakkında bilgi aldı. Protokol üyeleri ve Samsun halkının büyük beğenisini alan çalışma, Samsun'da ilk olma özelliği ile dikkat çekiyor. 


Etiketler :