NE ARAMIŞTINIZ ?

Ziyaretçi Mesajları

19.05.2019 - Ali Tertemİz

100 yaşında bu kutlu dava Atam. Senin izinde , düşüncelerini yaşatabilme dilekleriyle

19.05.2019 - Soner Süren

Ulu önderimiz güzel insan Mustafa Kemal Atatürk'ün Bandırma Vapuru ile Samsun'a çıktığı tarihimizin çok özel günlerinden bir gün bugün. Bugün 19 Mayıs 2019. Bu güzel günün yüzüncü yıldönümünde Samsun'da olmaktan gurur duyuyorum. Az önce marşlar dinleyerek pencereme güzel insanı ve güzel bayrağımızı astım. Sabah çok sevdiğim Atatürk rozetimle hem işimi yapacağım hem de sokakta olacağım. Bandırma Vapuru'nda, Tütün İskelesi'nde, Anıt'ta ve ayak basıp bağımsızlık ateşimizi yaktığın tüm Samsun sokaklarında olacağım. İyi ki varsın iyi ki vardın güzel Atatürk. Seni seviyorum ve sana çok teşekkür ediyorum.

19.05.2019 - Mustafa Kurt

Kuruluş meşalesinin yakıldığı Ilkadim Şehri Samsun un bir nesli olmaktan gurur duyuyoruz. 100. yıla kavuşmanın ve bu günleri dolu dolu kutlayarak yaşamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

18.05.2019 - Beytullah Durusu

Bu güzel vatan için, bizim için, TÜRKİYE CUMHURİYETİ halkı için; savaşarak Şehit olan, Gazi olan, emekleriyle ve çalışmalarıyla alın teri döken tüm insanlardan ALLAH razı olsun. Av. Beytullah Durusu

17.05.2019 - İbrahim KiliÇ

100 Yılın değil, 1000 yılın ışığını gözlerinde gördük... 100 Yıldır O'nun safında durmakla övündük. Sivas Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu KESK'e bağlı Eğitim Sen ve SES ile birlikte, 19 Mayıs'ta bu tarihi ana tanıklık etmek için Samsun'dayız. Yaşasın Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ilkeleri ve devrimlerinin ışığında yükselen onurlu mücadelemiz.